PIVNÉ-CHLADENIE.SK
HK Plus s.r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: +421 910 394 953
email: info@chladenie-pivo.sk
www: www.chladenie-pivo.sk


Výčapné zariadenie LINDR

V našom internetovém obchode špecializovanom na výčapné zariadenie značky LINDR nájdete viac ako 900 položiek sortimentu výčapné zariadenie a príslušenstvo.

Výčapné zariadenie LINDR a jeho značenie

Výčapné zariadenie LINDR je označené podľa princípu : výrobca - typ  - číslo  - a voliteľne písmom K

Štítok

Príklad: Výčapné zariadenie LINDR PYGMY 20/K

  • LINDR - označenie výrobcu
  • PYGMY - označenie typu výčapného zariadenia PYGMY - v preklade trpaslík - značí malé rozmery tohto výčapného zariadenia
  • 20 - číslo označuje hodinový chladiaci výkon v litroch, tedy koľko litrov piva (nápoje) je výčapné zariadenie schopné nachladit, tj. zariadenie LINDR PYGMY 20/K je schopný počas 1 hodiny ochladiť 20 l s tepelným spádom 13°C, teda zníženie teploty nápoja o 13°C (napr. z 20°C schladí na 7°C)
  • K - označuje výčapné zariadenie s vstavaným kompresorom - nepotrebujete žiadné iné další zariadenia pre tlakovanie, všetko zabezpečí práve vstavaný kompresor, najväčšou výhodou je bezpochyby jednoduchosť jeho použitia ako výčepného zariadenia.

Výčapné zariadenie môžeme rozdeliť na tieto kategórie:

Výčapné zariadenie kontaktné

Výčapné zariadenie LINDR kontaktnéVýčapné zariadenie kontaktné predstavuje ideálne riešenie pre stolové chladenie piva. Zákazníci si ho obľúbili vďaka ľahkému ovladanie, manipuláciu, štýlovému vzhľadu, skvelé cene a svižnej rýchlosti chladenie piva (za púhých 3-5 minút môžete začať čapovať). Výčapné zariadenie kontaktné LINDR je preto vhodné k chladenie a točenie piva doma, stánkovom predaji, reštauráciách alebo baroch. Zároveň ho môžete využiť ako mobilný vyčap pre párty a pivné slávnosti.

>> Kontaktné výčapné zariadenie si môžete vybrať tu <<

Výčapné zariadenie luxusné

Luxusné výčapné zariadenieLuxusné chladenie na pivo LINDR je určené pre náročnejších zákazníkov so špecifickými požiadavkami na vzhľad chladenia. Pri niektorých typoch chladenia na pivo LINDR sa kombinuje kvalitné spracovanie dubového dreva s nerezom. Luxusné chladenie je vhodné ako dizajnový doplnok kuchyne, baru, reštaurácie.

>> Luxusné výčapné zariadenie si môžete vybrať tu <<

Výčapné zariadenie vodné stolové

Stolové výčapné zariadenieVýčapné zariadenie vodné stolové predstavuje ideálne riešenie pre stolové chladenie piva. Ako chladiaceho média je tu využívaná voda. Oproti výčapnému zariadenie kontaktnému, trvá nachladnutí pre vytočenie prvého piva o nieco dlhšie, ale toto chladenie poskytuje vyšší chladiaci výkon. Výčapné zariadenie vodné stolovej je určené hlavne pre trvalé priestory.

>> Výčapné zariadenie vodné si môžete vybrať tu <<

Výčapné zariadenie podstolové vodné

Podstolové výčapné zariadenieVýčapné zariadenie vodné podstolové predstavuje ideálne riešenie pre chladenie piva pre trvalé prevádzky ako sú bary a reštaurácie. Ako chladiaceho média je tu využívana voda. Podstolové výčapné zariadenie vodné sa vždy použije v kombinácii s výčapným stojanom. Výčapné zariadenie je možné umiestniť pod výčapný stôl alebo kamkoľvek do centrálného priestoru. Výčapné zariadenie podstolové vodné sa vyznačuje vysokým chladiacim výkonom.

>> Podstolové výčapné zariadenie si môžete vybrať tu <<