PIVNÉ-CHLADENIE.SK
HK Plus s.r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: +421 910 394 953
email: info@chladenie-pivo.sk
www: www.chladenie-pivo.sk


Pivné chladenie - základné informácie

V našom internetovém obchode (e-shop) špecializovanom na pivné chladenie ponúkáme viac ako 900 položiek sortimentu na pivné chladenie a príslušenstvo.

Pivné chladenie môžeme rozdeliť na tieto kategórie:

Pivné chladenie kontaktné - LINDR

Pivné chladenie kontaktnéKontaktné pivné chladenie (alebo tiež stolové) je obdobou stolového vodného pivného chladenie. Má však inú konštrukciu chladiaceho okruhu (princíp chladničky). Kontaktné pivné chladenie je tiež vybavené výčapnými kohúty. Kontaktné pivné chladenie je hlavne určené na jednorazové a "rýchle" akcie, ale výkonnejšie modely pivného chladenie sú vhodné aj do trvalejších prévadzok.

>> Kontaktné pivné chladenie si môžete vybrať tu <<

Pivné chladenie luxusné - LINDR

Luxusné pivné chladenieLuxusné pivné chladenie je určené pre náročnejších zákazníkov so špecifickými požiadavkami na vzhľad chladenia. Pri niektorých typoch chladenia na pivo LINDR se kombinuje kvalitné spracovanie dubového dreva s nerezom. Toto pivné chladenie je hlavne určené na jednorázové a "rýchle" akcie.

>> Luxusné pivné chladenie si môžete vybrať tu <<

Stolové pivné chladenie vodné - LINDR

Stolové pivné chladenieVodné stolové chladenie je vybavené výčapnými kohúty a je určené k stáčaniu a chladeniu nápojov. Vodné stolové chladenie se umiestňuje na výdajný stôl. Vodné stolové chladenie je určené hlavně pre trvalé priestory.

>> Stolové pivné chladenie vodné si môžete vybrať tu <<


Pivné chladenie podstolové vodné LINDR

Podstolové chladenie na pivoPodstolového pivné chladenie vodné je vždy použité v kombinácii s výčapným stojanem. Podstolové pivné chladenie je možné umiesniť pod výčapné stôl alebo kamkoľvek do centrálneho priestorov.

>> Podstolové pivné chladenie vodné si môžete vybrať tu <<


Pivné chladenie LINDR a jeho značenie

Pivné chladenie LINDR je označené podľa princípu : výrobca - typ  - číslo  - a voliteľne písmom K

Štítok

Príklad: Pivné chladenie LINDR PYGMY 20/K

  • LINDR - označenie výrobcu
  • PYGMY - označenie typu výčapného zariadenia PYGMY - v preklade trpaslík - značí malé rozmery tohto výčapného zariadenia
  • 20 - číslo označuje hodinový chladiaci výkon v litroch, tedy koľko litrov piva (nápoje) je výčapné zariadenie schopné nachladit, tj. zariadenie LINDR PYGMY 20/K je schopný počas 1 hodiny ochladiť 20 l s tepelným spádom 13°C, teda zníženie teploty nápoja o 13°C (napr. z 20°C schladí na 7°C)
  • K - označuje výčapné zariadenie s vstavaným kompresorom - nepotrebujete žiadné iné další zariadenia pre tlakovanie, všetko zabezpečí práve vstavaný kompresor, najväčšou výhodou je bezpochyby jednoduchosť jeho použitia ako výčepného zariadenia.